Начало форум Ауди магазин Ауди продава Изработка на тръбни колектори, фланци, и всичко от желязо...

Изработка на тръбни колектори, фланци, и всичко от желязо...

Модератор: B.Uruchow

Здравейте колеги, мога да ви предложа изработка на изпускателни системи, тръбни колектори (изпускателни, всмукателни, пълнителни), фланци (дистанционни и преходни) и всичко друго което е свързано с доработки по вашите двигатели и т.н. Изработка на керамични съединители и др. :) За съжаление не мога да изброя абслолютно всичко с което можем да сме полезни, но мисля, че разбрахте идеята.

Цените ще са преференциални за групата.
Не разчитаме на това да правим пари, автомобилите са ни обща страст и ще се радваме да бъдем полезни на други фенове на доработките и оптимизацията на автомобилите си, с опита си :)

Нека да представя и скромният ни екип.

1бр. Инж. Транспортна Техника
1бр. Инж. Студена обработка на металите (но и с топлата е наясно) :)
1бр. Инж. КСТ/програмист
1бр. Прост инж. /кибик/кусурджия - Аз
2-3бр. кусурджии винаги има наоколо : :D
Последна промяна petar.stanev на 20 Ное 2014, 16:15, променена общо 1 път

Кара: audi B4 КОТВА 20V

Занимавате ли се със рязане на по сложни детайли,на лазер
Ein Auto hat dann genügend Kraft, wenn man schon beim Aufschliessen Angst hat - Walter Röhrl

,ето такива отделни детайли, със готови размери и спецификации
Прикачени файлове
uploadfromtaptalk1416478890001.jpeg
uploadfromtaptalk1416478890001.jpeg (162.61 KiB) Прегледано 1355 пъти
Ein Auto hat dann genügend Kraft, wenn man schon beim Aufschliessen Angst hat - Walter Röhrl

Мисля, че можем да сме полезни :) Нека го обсъдя довечера с момчетата и ще ти кажа на 100%.
Ако можеш пусни ми на лично чертежи и спецификации, за да можем да калкулираме и някаква орентировъчна цена.

Само рамата ли ти трябва, или и зъбното колело, полуоските и т.н.?

Шасито е само рязане,всичко друго е от плочи 6 мм. Изрязване(главини,окачване и т.н.)

Цялата машина е "къстъм мейд " от нулата

Пусни ми чертежи, може да стане.

Ок

За Ауди А4 Б5 1.8TQ AEB колко ориентировъчно ще излезе направата на изпускателен колектор (черна стомана) за TD05, без фланци :?

Назад към Ауди продава

Регистрирай се! В момента разглеждаш форума като гост и нямаш достъп до всички функции на сайта.