Начало форум ОСНОВЕН ФОРУМ Честитки и фън теми вицове

вицове

Мнение 16 Юли 2014, 12:40

Кара: audi B4 КОТВА 20V

На един мъж спрял да му става. Жена му яко крива. Пил виагра, мазал се с к’вото се сетиш, ти, уважаеми читателю на вица. Накрая попаднал на един доктор, който му дал шест хапчета и му казал да ги пие точно по едно на месец. Мъжът си казал наум, абе, ще ти чакам аз толкова време. Зае*и. Вечерта ги изпил и оная му работа станала ч-у-г-у-н. И като почнал жената – отпред-отзад, съседката, тези от вход
а и накрая целия блок. И нямало значение момиче-момче. След три дни отива унил при доктора с обяснението, че само му се 'плющи' и така също не се живее. Докторът се ядосал, защото лекарството било експериментално и нямало инструкция при предозировка. И все пак му казал, че логически, ако прекара ток през мъдурите си може и да прекъсне чугунената си ерекция. Мъжът се прибрал веднага у тях. Било събота. Слязъл при колата си пред входа, а целият блок излязъл на балконите си да види притеснено какво ще стане. Човекът си свалил гащите, извадил две жици от акумулатора и точно тогава от един етаж се чул истеричен вик:
- Бегайтеее, тоя презарежда
Ein Auto hat dann genügend Kraft, wenn man schon beim Aufschliessen Angst hat - Walter Röhrl

Мнение 16 Юли 2014, 14:46

Кара: А4 Q 1.8T
ХАХАХАХА! Е много е готин! :lol: :D :)

Мнение 19 Юли 2014, 00:46

Мъж се прибира от командировка два дни по-рано. Гледа в коридора дрехите на жена му на земята, влиза навътре гледа пред спалнята мъжка риза и панталони, а вратата на спалнята затворена. Навежда се да погледне през ключалката - жена му се метнала и яко язди някакъв корав мъжага. "Говори ми! Кажи ми пак какво ще направиш, ако мъжът ми се върне и ни хване!" "Ще му извия врата! Ще му бия шамари докато изпадне в несвяст! Ще го вържа с главата надолу за полилея и ще го пребия като боксова круша!" Мъжът отвън вдигнал среден пръст и тихо промърморил "Ще ме хванеш за к*ра, скапаняк! Аз съм още два дена командировка."
Ein Auto hat dann genügend Kraft, wenn man schon beim Aufschliessen Angst hat - Walter Röhrl

Мнение 26 Юли 2014, 20:54

Кара: A3 8L
Тя беше толкова грозна, че когато смъртта я видя, се направи, че коси тревата...
Поздрави,
Станислав

Искаш стройна фигура, големи гърди, тънки крака, хубави устни?
Срамота, Пешо, срамота!

Мнение 30 Юли 2014, 15:20

Конкурс по псуване - целта е кой ще изкара най-дълго без прекъсване.
Излиза ядосан американски рапър и започва:
-MADA FUCKIN 'BITCHES SHIT POLICE COCK SUCKING SON OF A FUCKS.... - и така около двайсет минути, след което се изчерпал....
Публиката избухва в овации. Следва млад и надъхан сърбин:
-JEBEM VI PICHKU MATERNU I MURTV SESTRA ULADNO DUPE VI JEBEM PEDERI JEBENI...- и така около половин час, след което издъхнал.
Публиката потресена избухва в още по-силни аплодисменти. Идва ред на български джентълмен от северозапада. Докато се качва на подиума, се спъва в един кабел и пада. Ставайки изригва в справедлив гняв:
-АМУ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА НА ТОЯ КАБЕЛ АМУ ЕБА И НА ТОЯ ДЕТО ГО Е ТУРНАЛ ТУКА И НЕГОВАТА МАМА ДА ЕБА И НА БАБА МУ ДА ГО ТУРА ПО ВСИЧКИ ДУПКИ И ДА ВИ ЕБА И СЦЕНАТА И КОНКУРСА ДА ВИ ЕБА ШЕ СЕ ИЗПОТРЕПА ТУКА ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА...- и така около един час...
Публиката и журито дремали оцъклени без да реагират, очевидно потресени от суровия талант. Джентълменът видимо успокоен се приближил до микрофона и свенливо предложил:
- Ми я да почвам освен, а?

Мнение 12 Окт 2014, 22:47

Кара: AUDI A3 1.9 TDI
хахаха добре добре :D :D :D :D :D
iF oNe dAY The spEEd kiLLs mE , d0 n0T crY aS I waS smiLinG !!!!

Мнение 07 Фев 2015, 23:12

Между приятелки:
- Пътувам днес сутринта с колата - слънчево, топло утро… На светофара спира до мен един и сваля стъклото. В отговор и аз свалям моето и свенливо му се усмихвам, а той ми вика:
- К'во - и ти ли пръдна?
=====================

90% от причините за повреда на компютъра седят на стола пред него
=====================

- Facebook спря!
- Е, не! Така не може да се работи! - каза шефът на ДАНС.
=====================

Детегледачка от Перник влезе в болница, след като се е опитала да вземе от двегодишния Гошко плюшения му винкел!
=====================

Майката : - В гугъл си търсил за "блоу джобс", какво е това ?
Иванчо : - Ъъъ, абе на оня Стив Джобс брат му.
=====================

Изображение

Мнение 27 Юни 2015, 23:49

Ggggg

Назад към Честитки и фън теми

Регистрирай се! В момента разглеждаш форума като гост и нямаш достъп до всички функции на сайта.