Начало форум Технически раздел Оптичен тунинг Увиснал таван на С4 - смяна

Увиснал таван на С4 - смяна

Екстериор и Интериор

Модератори: dakata_B4, rado_cerber

...
Последна промяна misho_st на 11 Апр 2016, 21:06, променена общо 1 път

..
Последна промяна misho_st на 11 Апр 2016, 21:07, променена общо 1 път

Кара: audi B4 КОТВА 20V

Има раздел "оптичен тунинг" (интериор,екстериор)
Ein Auto hat dann genügend Kraft, wenn man schon beim Aufschliessen Angst hat - Walter Röhrl

Има друг път.Коментирал съм го с Юлияна.Това прилича ли ти на тунинг и по какво,че и оптичен?Ако можеш създай раздел Интериор без тунинг и т.н.Темата си е за други при неналичие на подходящ раздел.Сега дай линк във Фейсбук групата след промяната на темата,че хората там да я откриват дори и аз.Разглежданията на интересуващите се замряха тъй като им дава грешен линк.Дотук точна 23ма човека ме питаха каква е темата и къде.На и без друго малкото теми тук ако тръгнем да ги местим и то абсолютно погрешно нищо никога няма да се случи.Следващия път като местиш нещо или решиш първо питай.

Значи, обясни ми разликата във технологията на освежаване/смяна на таван, със тунинговането на такъв.
Защото когато някой търси насоки как да си претапицира/тунингова салона (да се подразбира и тавана) със кожа или строителен камък, ще търси във техническия раздел, подраздел тунинг /интериор,екстериор/
Ein Auto hat dann genügend Kraft, wenn man schon beim Aufschliessen Angst hat - Walter Röhrl

И още нещо преди да се ралютиш, ако разгледаш темите във този раздел ще видиш, че 99% са за интериорни промени/ремонти

Той целия раздел е грешен.И не се лютя.Ако нещо е свързано с тунинг то трябва да е раздел тунинг.Това е за несъществуващия раздел Ремонти и подраздел Интериор.Схващаш ли.Тунинг няма в тази тема и няма и да има - обяснил съм защо.Погледни в този раздел където е сега темата колко неестествено и не на място седи.Помисли малко и ако можеш създай правилни раздели.

Значи
Първо:разделите не съм ги правил аз
Второ: не ми обясни разликата във технологията за сваляне на тавана при тунинг и при ремонт

Трето следващия път преди да пипаш ми пиши на лично.Имам идея за целия форум и в момента кълцам теми на лаптопа,които за съжаление за момента ако тръгна да качвам тук тъй като няма раздели за тях т,ябва да са всичките в Други.Ще гледам да направя и отделна тема разясняваща какво е тунинг и какво ремонт и по какво се различават.

Назад към Оптичен тунинг

Регистрирай се! В момента разглеждаш форума като гост и нямаш достъп до всички функции на сайта.